0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта продовжує дешевшати на даних про зростання її запасів у США


Нафта продовжує дешевшати на даних про зростання її запасів у США

Світові ціни на нафту демонструють негативну динаміку в середу на даних статистики Американського інституту нафти (API) про зростання запасів у США.

“Станом на 06:58 вартість квітневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,27% – до 55,43 долара за барель. Ціна березневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зменшилася на 0,17% – до 52,72 долара за барель”, – йдеться в повідомленні. Зазначається, що за даними API, запаси нафти в США зросли на 5,8 мільйона барелів.

При цьому запаси бензину збільшилися на 2,9 мільйона барелів, дистилятів – на 2,3 мільйона барелів. Комерційні запаси нафти у США тепер перебувають на позначці 488 мільйонів барелів.

Згідно з даними дослідження, проведеного агентством Reuters, видобуток країнами ОПЕК скоротився на 1 мільйон барелів на день у січні, до 32,27 мільйона барелів на день”, – йдеться в повідомленні. “Це хороший початок для скорочення видобутку з метою повернути ринок у стан рівноваги”, – цитує агентство головного ринкового стратега AxiTrader Грега Маккенна (Greg McKenna).

Він додав, що залишаються питання щодо того, чи зможе ОПЕК досягти поставлених цілей щодо видобутку. ОПЕК 30 листопада 2016 року домовилася про зниження свого видобутку на 1,2 мільйона барелів на день – до 32,5 мільйона барелів. Країни, що не входять дол ОПЕК, 10 грудня погодили скорочення свого видобутку сумарно на 558 тисяч барелів на добу. Угоду укладено на перше півріччя 2017 року з можливістю пролонгації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua