0 800 307 555
0 800 307 555

Uber Україна залишився без гендиректора


Uber Україна залишився без гендиректора

Аркадій Вершебенюк вирішив продовжити професійну діяльність поза Uber, повідомили в компанії.

Його посаду в результаті обійняв Олексій Стах, який є регіональним менеджером компанії по СНД.

Крім того, компанія запровадила чергове нововведення для клієнтів. Так, з 27 січня для користувачів Uber в Україні стає доступною нова функція: ввівши в додатку пункт призначення, користувач зможе відразу побачити розрахункову вартість поїздки, яка не збільшиться, якщо не буде змінено пункт призначення.

Для того щоб скористатися новою функцією, користувач повинен спочатку ввести пункт призначення, підтвердити вартість, розраховану додатком, і потім вже замовити поїздку. Таким чином, користувач заздалегідь дізнається, скільки коштуватиме планована поїздка, і може прийняти рішення, здійснювати її чи ні. Це вірно для будь-яких маршрутів – незалежно від їх довжини й напрямку. Раніше додаток показував діапазон можливої ​​ціни поїздки.

Ціна, розрахована заздалегідь, після закінчення поїздки може зменшитися на величину, передбачену промокодом, в разі його застосування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua