0 800 307 555
0 800 307 555

Українці все частіше віддають перевагу компаніям з гнучким графіком роботи (опитування)


Українці все частіше віддають перевагу компаніям з гнучким графіком роботи (опитування)

Українці все рідше затримуються на роботі і присвячують їй свої вихідні і все більше починають цінувати особистий час. Багато хто перейшов на альтернативні способи заробітку – віддалену роботу або фріланс.

Про це повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua, який провів відповідне опитування, згідно з яким, українці частіше віддають перевагу компаніям з гнучким графіком роботи.

Тепер стандартний восьмигодинний робочий день з 9:00 до 18:00 стає все менш популярним в українських офісах. Згідно з даними опитування, менше половини “білих комірців” працюють за таким графіком.

Роботодавці все частіше пропонують співробітникам зміщений або гнучкий графік роботи. Зокрема, так працюють в кожній сьомій-восьмій компанії. 6% офісних співробітників перейшли на фріланс. І ще 4% працевлаштовані на неповний робочий день.

Крім того, помічена також тенденція, що українці стали рідше затримуватися на роботі. Якщо в 2014 році, в період масових скорочень, українці трималися за робочі місця і намагалися догодити роботодавцю, то в 2016 почали більше цінувати особистий час.

Згідно з опитуванням, помітно скоротилася кількість тих, хто звик регулярно затримуватися на роботі. Хоча як і раніше можна вважати трудоголіками трохи менше половини опитаних. Також збільшилася кількість тих, хто ніколи не залишається в офісі після закінчення робочого дня.

Водночас нерідко українцям доводиться працювати у вихідні. Більше п’ятої частини опитаних регулярно жертвують особистим часом на користь роботи. Двоє з п’яти опитаних підтягують роботу на вихідних тільки в екстрених випадках, наприклад, перед здачею відповідального проекту. І більше третини респондентів ніколи, за жодних умов не жертвують можливістю відпочити і провести час з сім’єю в законні вихідні.

В опитуванні, яке проводили в січні 2017 року, взяли участь 763 респондента з різних регіонів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua