В ООН підрахували, скільки коштуватимуть світу сирійські біженці


В ООН підрахували, скільки коштуватимуть світу сирійські біженці

У бюджеті міжнародної гуманітарної конференції ООН із Сирії не вистачає коштів для підтримки сирійських біженців.

Профільні агентства ООН і неурядові організації заявили про необхідність додаткових 4,6 мільярда доларів понад витратами, запланованими на 2017-2018 роки.

“Фінансування необхідне для продовження життєво важливої ​​діяльності з допомоги зростаючим потребам біженців з Сирії і громад, що приймають їх в сусідніх з нею країнах”, – повідомили в оргкомітеті міжнародної гуманітарної конференції ООН із Сирії.

Представники ООН та неурядових організацій відзначили, що мова йде про 4,6 мільярда доларів. Ця сума додасться до вже затверджених витрат на 2017-2018 роки в розмірі 3,4 млрд доларів. Таким чином, в разі затвердження загальні витрати на утримання сирійських біженців досягнуть восьми мільярдів доларів.

Ці кошти в рамках регіонального плану йдуть на забезпечення потреб 13,5 мільйона сирійських біженців. З цього числа близько 6,3 мільйона людей перебувають в статусі внутрішньо переміщених осіб, а близько 3,9 мільйона проживають у важкодоступних районах.

Крім того, фінансову підтримку отримують ті, хто розміщує у себе вимушених переселенців в Туреччині, Лівані, Йорданії, Іраку та Єгипті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua