0 800 307 555
0 800 307 555

Roshen зупинила діяльність своєї фабрики в Липецьку


Roshen зупинила діяльність своєї фабрики в Липецьку

Корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики (РФ), йдеться в заяві компанії.

“Корпорація Roshen зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин. Повну зупинку виробництва та консервацію виробничих та інфраструктурних об’єктів заплановано на квітень 2017 року”, – повідомила корпорація в п’ятницю.

Як зазначається, арешт майна Липецької кондфабрики, накладений Слідчими комітетом Російської Федерації в рамках порушеного кримінального провадження, зробив продаж фабрики неможливим.

“Починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецькій кондитерської фабриці скоротилося в три рази. Причиною цього стало і різке зниження асортименту після заборони необґрунтованого Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики у російських та українських ЗМІ, і тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення”, – сказано в заяві.

За даними корпорації, у зв’язку зі спадом виробництва на вказаній кондфабриці постійно відбувалося масове скорочення штату.

Працівники, які залишилися в кількості близько 700 осіб, вже повідомлені про майбутню зупинку роботи підприємства.

Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.

Корпорація Roshen, один з найбільших на Україні виробників кондитерських виробів, включає Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат “Бершадьмолоко”, Літинський племзавод (обидва – Вінницька обл.), а також липецьку кондфабрику “Рошен”, Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua