0 800 307 555
0 800 307 555

Саудівська Аравія хоче залучити від $30 млрд до $50 млрд інвестицій в сонячну і вітрову енергетику


Саудівська Аравія хоче залучити від $30 млрд до $50 млрд інвестицій в сонячну і вітрову енергетику

Саудівська Аравія розраховує залучити від $30 млрд до $50 млрд інвестицій в сонячну і вітрову енергетику до 2030 року, щоб знизити залежність від нафти, заявив міністр нафти країни Халід аль-Фаліх на заході в Абу-Дабі, присвяченому відновлюваним джерелам енергії.

Як пише Financial Times, в найближчі тижні Саудівська Аравія почне проведення тендерів в рамках відповідної інвестиційної програми.

До 2023 року встановлена ​​потужність всіх проектів в сфері використання відновлюваних джерел енергії в Саудівській Аравії досягне 10 тис. МВт, прогнозує міністр.

За словами Х.аль-Фаліха, в країні можуть з’явитися перші комерційні ядерні реактори сукупною встановленою потужністю 2800 МВт.

Нещодавно Саудівська Аравія підписала угоди з Росією, Францією і Південною Кореєю про співпрацю в галузі техніко-економічних досліджень в зв’язку з потенційним будівництвом АЕС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua