0 800 307 555
0 800 307 555

Стартап з США купив у Mitsubishi завод для виробництва електрокарів


Стартап з США купив у Mitsubishi завод для виробництва електрокарів

Американський стартап Rivian Automotive придбав колишнє підприємство компанії Mitsubishi Motors в місті Нормал в штаті Іллінойс.

Як повідомляється, мета цієї покупки – налагодити власне виробництво електрокарів.

На заводі в Іллінойсі компанія Mitsubishi випускала кросовер Outlander Sport/ASX, але виробництво було зупинено через украй низький попит на модель.

Операція з придбання виробничих площ більше 22,3 га завершилася в кінці минулого місяця.

Rivian Automotive планує інвестувати в підприємство близько 175 млн доларів до 2024 року і найняти до 1 тис. співробітників, щоб організувати серійне виробництво невідомого електрокара, прем’єра якого тільки відбудеться. Компанія планує почати випуск моделі в 2019 році.

У стартапі заявляють, що Rivian Automotive створить модульну платформу для електротранспорту, на базі якої буде створено ряд моделей. Їх буде відрізняти висока продуктивність, безпека і довговічність.

Крім того, автомобіль отримає систему автопілот, а перший продукт буде представлений в цьому році. Що стосується дизайну, то він буде “поза часом” і зовнішня краса не буде конфліктувати з функціональністю електрокара.

Rivian Automotive була створена в 2009 році під час економічної кризи.

У компанії говорять, що важкі часи, через які вона пройшла, є сильною стороною, оскільки саме труднощі дозволили згуртувати команду.

Спочатку RA планувала створити задньопривідний середньорозмірний спорткар з двигуном внутрішнього згоряння, витрата якого б не перевищувала чотирьох літрів, але тепер вирішила перейти на еко-технології.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua