0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook створить технологію читання думок


Facebook створить технологію читання думок

Facebook займеться розробкою нейрокомп’ютерних технологій, за допомогою яких можна буде читати і передавати думки. Про це засновник і голова соцмережі Марк Цукерберг розповів під час чергової сесії запитань і відповідей.

“Я думаю, одного разу ми зможемо спілкуватися один з одним, передаючи думки за допомогою комп’ютерних технологій. Ви просто подумаєте про щось, і ваші друзі зможуть вас “почути”, – сказав засновник мережі.

В середині 2016 року Facebook сформував секретний дослідницький підрозділ Building 8, який, за чутками, займається розробкою технологій для передачі думок за допомогою комп’ютерів. Співробітники Building 8 повинні мати досвід роботи з “нейровізуалізацією” і “електрофізіологічними даними”.

На посаду інженера нейрокомп’ютерних технологій підрозділу потрібен доктор наук з нейробіології, а в описі іншої вакансії вказано, що претендент повинен бути фахівцем з розробки “алгоритмів обробки аудіосигналів” для створення “комунікаційної обчислювальної платформи майбутнього”.

З вересня 2016 року Building 8 очолює Марк Шевійє (Mark Chevillet) – автор освітньої програми з прикладної нейробіології для Університету Джонса Хопкінса.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua