АМПУ заперечує, що зберігала багато грошей в банку, який визнаний неплатоспроможним


АМПУ заперечує, що зберігала багато грошей в банку, який визнаний неплатоспроможним

ДП “Адміністрація морських портів України” (АМПУ) заперечує факт зберігання великого обсягу грошових коштів в Платинум Банку, який днями був визнаний неплатоспроможним. “Основні обсяги наших грошових коштів і коштів філій зберігаються тільки в державних банках. В Платинум Банку можуть бути окремі зарплатні проекти, якісь кошти окремих осіб, але це невеликі суми”, – повідомили в прес-службі підприємства.

Раніше ведучій і креативний продюсер програми “Гроші” Олександр Дубинський написав, що серед коштів структурних підрозділів АМПУ 415 млн гривень знаходяться в Платинум Банку.

Нагадаємо, правління НБУ 10 січня віднесло даний банк до категорії неплатоспроможних у зв’язку з тим, що на 1 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. НБУ вказав, що за результатами обстеження фінустанови в першій половині 2016 року в червні 2016 року був затверджений необхідний обсяг докапіталізації і поданий план реструктуризації, проте ці завдання не були виконані.

За даними центробанку, станом на 10 січня 2017 власниками істотної участі в Платинум Банку були Борис Кауфман і громадянин Ізраїлю Григорій Гуртовий. Як передає Думська, Кауфману в Одесі також належить приватизований аеропорт, готелі “Брістоль” і “Пасаж”, а також ряд інших активів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Platinum Bank КВ №2
Рейтинг популярності матеріалу «АМПУ заперечує, що зберігала багато грошей в банку, який визнаний неплатоспроможним» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua