Кабмін дозволив бізнесу коригувати митні декларації


Кабмін дозволив бізнесу коригувати митні декларації

Кабінет Міністрів дозволив бізнесу коригувати митні декларації.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

“Цією постановою пропонується вирішити три питання: зобов’язати митниці вносити зміни в митні декларації, якщо рішення митниці скасовано (за рішенням суду) … Друге – надати право бізнесу коригувати митні декларації в зв’язку з отриманням (змінених) правил трансфертного ціноутворення … А також дозволить бізнесу подавати не одну додаткову декларацію, а кілька, що дасть можливість реалізувати імпортовані продукти маленькими порціями, що підвищить конкуренцію, зокрема на ринку газу”, – повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк під час засідання.

За його словами, цю постанову погоджено без зауважень Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а всі зауваження від Міністерства юстиції, Державної фіскальної служби і держпідприємств були враховані.

Міністр також зазначив, що документ підтримують представники бізнесу.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ввести митні декларації, які відповідають деклараціям в Європейському Союзі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Кабмін дозволив бізнесу коригувати митні декларації» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua