0 800 307 555
0 800 307 555

За українські порти відповідатиме латвієць


За українські порти відповідатиме латвієць

Міністерство інфраструктури цього тижня призначить нового в.о. керівника ДП “АМПУ” – Райвіса Вецкаганса.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

“Незважаючи на неодноразові спроби уряду та Міністерства інфраструктури нормалізувати діяльність АМПУ, це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Виникає багато запитань і з приводу керованості АМПУ”, – сказав Омелян.

Крім того, за його словами, такого спротиву з боку керівництва підприємства на будь-які пропозиції міністерства щодо впорядкування його роботи не було ніде.

“Всі наші рішення блокуються або ігноруються. Тому ми змінюємо керівництво АМПУ, що стане першим кроком у масштабній реформі морської галузі”, – наголосив Омелян.

Він заявив, що відповідні зміни були анонсовані ним ще на початку грудня 2016 року.

“Можливо, саме це спонукало керівництво, яке ми наразі змінюємо, виписати собі премії за грудень у розмірі від 700 тис гривень до 1,5 мільйонів гривень на особу. І це тільки офіційні премії. Можна тільки уявити масштаби зловживань на державному підприємстві”, – підкреслив міністр.

Він також заявив, що з метою нормалізації роботи підприємства міністерство призначило в.о. Голови ДП “АМПУ” Сергія Гронського: “Це – тимчасовий захід з метою встановлення нормального робочого діалогу між Міністерством та АМПУ, а також зупинки зловживань, які здійснюються на підприємстві. Вже цього тижня буде призначено нового в.о. керівника АМПУ – Райвіса Вецкаганса”.

Міністр наголосив, що зміна керівництва АМПУ – один з етапів реформуванння морської галузі.

“Повноцінна реформа передбачає створення Морської адміністрації, яка візьме на себе всі завдання АМПУ. Також буде проведено суттєву оптимізацію структури та персоналу підприємства. Отже, питання номер один – зміна керівництва, реформа і паралельно з цим – корпоратизація, як цього вимагає українське законодавство”, – підсумував Омелян.

Райвіс Вецкаганс – громадянин Латвії, має понад 16 років діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту та логістики, пароплавства та фінансових послуг.

Обіймав посади члена правління, віце-президента АТ “Латвійське пароплавство”, члена правління найбільшого портового терміналу з обробки насипних та генеральних вантажів в країнах Балтії “Rigas Centralais Terminals”, голови правління ТОВ “Riga Container Terminal”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua