У китайській провінції Сичуань запрацювала онлайн-лікарня


У китайській провінції Сичуань запрацювала онлайн-лікарня

Новий онлайн-госпіталь, запущений в місті Ченду на південному заході Китаю, буде віддалено обслуговувати жінок і дітей з віддалених регіонів країни, в яких кваліфікована медична допомога часто буває недоступна. Розпорядження про створення такої лікарні було підписано місцевою владою близько двох місяців тому, повідомляє China Daily.

Для того, щоб отримати доступ до сервісу в разі хвороби, жителі Китаю повинні будуть звернутися в місцеву клініку для первинного огляду. Дані про прийом будуть передані в онлайн-лікарню, після чого лікарі Другої університетської лікарні західного Китаю проаналізують отриману інформацію і проведуть консультацію з пацієнтом через відеозв’язок.

Передбачається, що найбільшу користь новий сервіс може принести представникам етнічної групи І, які проживають в Ляншань-Ійскому автономному окрузі Китаю (входить до складу сичуанськи провінції). Це територія з самої нерозвиненою медичною інфраструктурою в регіоні, і віддалене обслуговування зможе частково вирішити цю проблему.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua