Що означає націоналізація Приватбанку для фрілансерів: дослідження


Що означає націоналізація Приватбанку для фрілансерів: дослідження

У 2016 році переважна більшість українських фрілансерів отримували виплати на картку Приватбанку. Здавалося б, націоналізація — привід для занепокоєння всієї країни, але більшість фрілансерів налаштовані оптимістично. Понад 70% віддалених фахівців планують продовжувати отримувати виплати на картку Привату.

Про це свідчить опитування, проведене найбільшою українською фріланс-біржею Freelancehunt.com

Як показало дослідження, клієнтами Приватбанку є 92% фрілансерів. Одночасно, 62% з них обслуговуються як мінімум ще в одному, приватному, банку. 53% клієнтів Приватбанку не впевнені, націоналізація для банку — це добре чи погано. 29% вважають, що це погано, і лише 8% налаштовані позитивно і вважають, що дане рішення держави правильне.

Незважаючи на невпевненість або негативне ставлення до подій, приблизно 90% клієнтів-фрілансерів планують і далі обслуговуватися в Приватбанку. З тих, у кого вже є рахунок в іншому банку, 85% не планують щось змінювати. З тих, у кого в іншому банку рахунку ще немає — 56% продовжать обслуговуватися тільки в Приватбанку, і ще 40% планують залишитися клієнтами націоналізованого банку, у той же час відкривши рахунок і в приватному банку.

“Ті, хто не використовував послуги Привату досі, в більшості не вважають, що це якось на них вплине — 31% все одно, ще 29% — не впевнені. Позитивно налаштованих менше 15%”, — зазначив представник Freelancehunt.com Валентин Зюзін.

Водночас, серед тих, хто вирішив відмовитися від послуг банку, і тих, хто хоче відкрити додатково рахунок в приватному банку, більшість — 89%, ще не визначилися, клієнтами якого банку їм стати. Вирішальним фактором, очікувано, стає зручний онлайн-банкінг — це важливо для 87% фрілансерів, і надійність банку (68%). Для половини не менш важливі низька комісія на отримання готівки (57%) і велика мережа власних банкоматів (50%).

Ті, хто вже обрав приватний банк, здебільшого дивилися на надійність банку (73%) і зручний онлайн-банкінг (55%).

В результаті повністю перейти в приватний банк готові не більше 5% опитаних, а 70% продовжать використовувати картки Приватбанку для отримання зароблених коштів.

“Результат пов’язаний з декількома чинниками – по-перше, більшість не готові відмовитися від зручного Приват24, по-друге, від звичного способу отримувати кошти. Ну і по-третє, банк продовжує працювати з фрілансерами як з групою клієнтів в колишньому режимі”, — зазначив Зюзін.

Денис Вергун

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua