Японський аеропорт додав у кабінки туалетний папір для смартфонів


Японський аеропорт додав у кабінки туалетний папір для смартфонів

Міжнародний аеропорт Narita в Японії додав в туалети спеціальний папір для протирання екранів смартфонів. Рулон розташований по сусідству зі звичайним туалетним папером і буде доступний відвідувачам 86 кабінок в 7 туалетах аеропорту аж до 15 березня 2017 року.

Про це повідомляє The Mainichi.

Крім гігієнічної, папір для смартфонів буде виконувати інформативну функцію. На його поверхні надрукована корисна інформація для мандрівників, включаючи наявні точки WiFi, а також пропозицію встановити Jspeak — додаток-путівник з голосовими підказками. Таким чином можна не нудьгувати, якщо в аеропорту ви раптом виявите, що залишили улюблений балончик з освіжувачем повітря вдома.

Причина такого оригінального рішення криється в менталітеті японців, які славляться своєю охайністю, а також дослідження, які підтверджують, що на екранах смартфонів зазвичай більше мікробів, ніж на поверхні унітазу. Ініціатором запуску став мобільний оператор NTT Docomo, який також випустив гумористичний ролик на тему того, як правильно користуватись туалетом в Японії.

Потрібно зазначити, що унітаз в Японії — найчастіше складний технічний пристрій. Безліч публічних вбиралень у країні обладнані унітазами з підігрівом, теплою водою, а також системами усунення неприємних запахів.

У жіночих відділеннях деяких туалетів також є пристрій під назвою «sound princess», який голосно відтворює змив води, якщо відвідувачка соромиться звуків, які супроводжують її візит. У чоловічих — розумні сидіння і кришки, які піднімаються автоматично в залежності від того, як збирається відвідувач вирішити свої справи – стоячи чи сидячи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua