0 800 307 555
0 800 307 555

У НБУ повідомили, скільки виділили грошей для поповнення банкоматів ПриватБанку


У НБУ повідомили, скільки виділили грошей для поповнення банкоматів ПриватБанку

Національний банк України (НБУ) виділив ПриватБанку 15 млрд гривень.

Про це повідомила заступник глави НБУ Катерина Рожкова.

“Ми сьогодні підтримали банк ліквідністю на суму близько 15 млрд грн. Банк завтра забезпечить інкасацію банкоматів. Всі, хто має поточні карткові рахунки в ПриватБанку, зможуть повністю ними розпоряджатися”, – сказала вона.

Заступник глави Нацбанку також заявила, що ризик виникнення паніки у зв’язку з націоналізацією ПриватБанку мінімізовано.

“Сьогодні перехідний день. Паніки немає. Зняття з банкоматів дещо збільшилися, ніж, скажімо, два тижні тому. При цьому кошти фізичних осіб доступні, банк працює, черг немає. Завдяки своєчасним заходам банківська система підтримала нас. На сьогоднішній день картки ПриватБанку обслуговуються банкоматними мережами інших банків і постермінальними мережами інших банків. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізовано”, – сказала Рожкова.

За словами Рожкової, головне завдання Нацбанку – не допустити паніки серед населення.
“З завтрашнього дня планується почати роботу з юридичними особами. Завдання і мета, яка була поставлена, зберегти вклади населення і бізнесу, не дати можливості зупинитися, зробити так, щоб все працювало і не було паніки, цього завдання якоюсь мірою було досягнуто, це була наша головна мета”, – зазначила вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua