У Шотландії сім міст стануть «розумними»


У Шотландії сім міст стануть «розумними»

Перетворення торкнуться всього міського середовища — вуличного освітлення, системи охорони здоров’я, безпеки, утилізації відходів та багато іншого.

The Scottish Cities Alliance оголосив, що планує перетворити сім шотландських міст на цифрові хаби світового значення. Для цього до них буде застосована концепція smart city і відповідні технології, пише Scottish Construction Now!

У Шотландії вважають, що така ініціатива зробить міста більш конкурентоспроможними і буде стимулювати їх економічне зростання. В рамках програми The Smart Cities Scotland перетворюється все — від вуличного освітлення до системи охорони здоров’я та систем безпеки, щоб контролювати споживання енергії і зробити в цілому життя міст «розумнішим», використовуючи великі дані.

Перетворення будуть включати в себе створення смарт-інфраструктури, інтелектуальних послуг і системи утилізації відходів, інноваційних центрів, лабораторій і бізнесу. Також важливою частиною змін стане робота з великими даними. На програму буде виділено £10 млн від Європейського регіонального фонду розвитку.

Багато міст прямують за трендом і намагаються стати «розумними» — Сінгапур, Амстердам, Дубаї, Шанхай, Москва. Завдяки технологіям, вони зможуть економити, наприклад, до 70% витрат на електроенергію. І незважаючи на те, що для створення смарт-міст необхідні великі інвестиції, експерти вважають, що вже протягом трьох років вони окуплять себе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua