Німецька Metro розділиться на дві компанії


Німецька Metro розділиться на дві компанії

Великий німецький рітейлер Metro AG, який розділяється на дві компанії, оприлюднив їх назви. Мережа з продажу продуктів харчування буде називатися Metro, а рітейлер електроніки – Ceconomy.

“В кінці березня Metro повідомила, що готується до поділу бізнесу на дві публічні компанії. В одну з них планувалося виділити бізнес з операцій оптової торгівлі і продуктів харчування (Cash & Carry, Real і ін.)

У діючій компанії Metro хотіла залишити бізнес, який спеціалізується на побутовій електроніці і послугах (Media Markt, Saturn). На початку вересня ці плани були схвалені”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що колишня компанія Metro AG буде продовжувати існувати, але змінить назву на Ceconomy AG і займеться продажем електроніки, йдеться в релізі. Продуктовий рітейлер буде виділено в окрему публічну компанію з назвою Metro. Кожен акціонер колишньої Metro AG отримає по одній акції нової Metro на додачу до акції Ceconomy. При цьому Ceconomy буде належати 10% нової Metro.

Збори акціонерів з питання розподілу відбудуться 6 лютого 2017 року. Для схвалення угоди будуть потрібні голоси двох третин акціонерів, представлених на зборах.

Відзначається, що троє акціонерів, які в сумі володіють майже 50% акцій Metro AG, вже підтримали поділ. “Кожна з цих компаній встановила сильну і перспективну стратегічну, оперативну і фінансову позицію, і як незалежні компанії ми прокладемо курс на стале і здорове зростання”, – наводяться в релізі слова голови правління Metro AG Олафа Коха (Olaf Koch).

 Компанія Metro AG, що володіє Metro Cash & Carry International GmbH, була заснована в 1964 році в Німеччині. Штаб-квартира знаходиться в Дюссельдорфі. Штат рітейлера перевищує 220 тисяч осіб по всьому світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua