"Альфа-груп" знадобилась рекструктуризація виплат Bank of Cyprus за банк в Україні


"Альфа-груп" знадобилась рекструктуризація виплат Bank of Cyprus за банк в Україні

Незалежна асоціація банків Україна (главою ради якої є старший радник «Альфа-Банку» Роман Шпек) на своїй сторінці у Фейсбуці поширила повідомлення ЗМІ, що “Альфа Груп” і Bank of Cyprus Group в рамках угоди з купівлі-продажу 99,77% акцій українського “Банку Кіпру” (нині “Неос Банк”) домовилися про реструктуризацію розрахунку до 1 червня 2019 року.

Як зазначається з посиланням на проспект емісії Bank of Cyprus, в угоді, укладеній 30 травня 2015 року, передбачалося, що “Альфа Груп” відразу виплатить Bank of Cyprus EUR98,9 млн і ще EUR100 млн до 31 березня 2015 року. «Перша сума була сплачена своєчасно, тоді як виплата другої, включаючи нараховані відсотки, була пролонгована до 1 червня 2019 року. Bank of Cyprus також повідомив, що станом на 30 червня 2016 року залишкова заборгованість по угоді становила EUR59,5 млн», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в червні поточного року повідомлялося, що «Альфа-Банк» продав «Неос Банк». За даними НБУ, на 15 червня власниками істотної участі в «Неос Банку» були Андрій Дегода, Сергій Артюх, Леонід Стольніков, Ігор Волох, Олег Шуптар.

В ІІІ кварталі найбільший збиток у банківській системі зафіксували Альфа-Банк (-1,8 млрд грн) та поглинутий його акціонерами «Укрсоцбанк» (-2,2 млрд грн). За підсумками трьох кварталів їх негативний фінрезультат склав відповідно 493 млн грн і 2,8 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua