Лондонські автобуси переходять на електротягу і водень


Лондонські автобуси переходять на електротягу і водень

Мер Лондона оголосив про те, що з цього моменту всі нові одноповерхові автобуси в Лондоні повинні бути з нульовим рівнем вуглецевих викидів, а також представив перший в світі двоповерховий червоний автобус, що працює на водневому паливі.

Садок Хан, мер Лондона, повідомив про плани адміністрації міста щодо переходу на вуглецево-нейтральний громадський транспорт. За його словами, всі нові одноповерхові автобуси, що вводяться в експлуатацію, повинні будуть працювати на електротязі або водні, а серед знаменитих червоних двоповерхових автобусів, починаючи з 2018 року, не повинно залишитися моделей, які працюють на дизельному паливі.

«Я хочу, щоб Лондон став світовим лідером у сфері автобусів, що працюють на електриці і водні. Перетворення парку лондонських автобусів шляхом впровадження вуглецево-нейтральних моделей — це дуже важливо, і я планую співпрацювати з виробниками, іншими містами, Європейською комісією для просування цього порядку», — йдеться в заяві мера, опублікованій на сайті лондонської адміністрації.

Крім того, Садок Хан представив перший в світі гібридний даблдекер, що працює на водневому паливі. Двоповерховий червоний автобус виробництва ірландської компанії Wrightbus являє собою гібрид: новий транспортний засіб включає в себе як водневий паливний елемент, так і акумуляторну батарею. Автобус пройде перші випробування у столиці Великобританії вже наступного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Рейтинг популярності матеріалу «Лондонські автобуси переходять на електротягу і водень» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua