0 800 307 555
0 800 307 555

До яких країн найбільше їдуть навчатися українські студенти


До яких країн найбільше їдуть навчатися українські студенти

Найбільше українських студентів їде навчатися до Польщі та Німеччини. Такі дані оприлюднив Центр міжнародних програм.

У Польщі зараз навчається 23 329 українців. У Німеччині – 9 124 українських студентів.

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, в Україні налагоджена продуктивна співпраця між українськими вузами та навчальними закладами Польщі та Німеччини.

“У нас є білатеральні програми, спільні обміни в рамках Еразмус+. По кількості обмінів Німеччина на другому місці після Польщі, крім того у нас багато спільних проектів – Німеччина, Україна, Польща. Ми зараз готові до активної співпраці в рамках програми “Горизонт 2020”, адже МОН зацікавлене у досвіді країн, що мають позитивну динаміку участі у програмах “Горизонту”, – каже Лілія Гриневич під час зустрічі з надзвичайним та повноважним послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем.

“Еразмус+” – це нова програма Європейських союзницьких країн у сфері освіти, підготовки кадрів, молоді та спорту, розрахована на 2014-2020 роки. Суть програми – в отриманні якісної освіти, у подальшому працевлаштуванні фахівців в будь-якій точці світу та модернізації освітнього процесу .

“Горизонт 2020” також є програмою від ЄС, присвяченою науці: дослідженням та інноваціям.

Лілія Гриневич додала, що Німеччина та МОН активно взаємодіють у впровадженні дуального навчання у сфері професійно-технічної освіти. Тобто 30% навчання студента ПТНЗ теоретичне і проходить в аудиторії, а 70% – практичне і проходить на виробництві. Окрім цього, в українських школах за обсягом вивчення німецька мова посідає 2-е місце після англійської.

Раніше МОН повідомило, що з 2017 року планує новий рейтинговий підхід до виплат стипендій. Їх отримуватимуть не ті студенти, хто має хороший середній бал за сесію, а ті, хто посів найвищі місця в рейтингу, який складе кожен вуз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua