ЄБРР підготує Ощадбанк до приватизації


ЄБРР підготує Ощадбанк до приватизації

Кабмін, ЄБРР і Ощадбанк планують в найближчі тижні підписати Меморандум порозуміння між урядом України, Ощадбанком і Європейським банком реконструкції і розвитку щодо підтримки реформи Ощадбанку і його підготовки до приватизації.

У тексті проекту меморандуму, з яким ознайомився FinClub, зазначено, що «ЄБРР розгляне в майбутньому купівлю міноритарного пакету акцій банку шляхом входження в капітал через купівлю акцій додаткової емісії в рамках процесу попередньої приватизації».

Йдеться про продаж за участю «шанованих незалежних інвестиційних радників» на конкурсі до середини 2018 року «мінімум 20% акцій “Ощадбанку” шановному сторонньому інвесторові». Радників для подальшої приватизації знайдуть до кінця 2020 року, а продадуть банк – до 2022 року.

При цьому ЄБРР не бере на себе зобов’язаня щодо купівлі частки: установа лише обіцяє в 2018 році оцінити прогрес в підготовці до приватизації і «розглянути питання купівлі міноритарного пакета акцій». Це станеться, тільки якщо Ощадбанк досягне попередньо узгоджених цільових показників і тільки «за наявності чітких письмових зобов’язань уряду повністю приватизувати Ощадбанк».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua