0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дороги до морських портів поставлять на посилений ваговий контроль


Дороги до морських портів поставлять на посилений ваговий контроль

“Укртрансбезпека” перекине габаритно-вагові комплекси з західних і північних областей України в південні для посилення вагового контролю на під’їзді до морських портів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

У міністерстві вважають, що в зв’язку з похолоданням і ускладненням дорожніх умов в північних і західних областях України доцільно тимчасово перемістити вагові комплекси.

“З огляду на великий потік великогабаритного транспорту на півдні країни, Державна служба України з безпеки на транспорті повинна якомога швидше посилити габаритно-ваговий контроль на під’їзних шляхах до морських торговельних портів”, – заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Нагадаємо, з 38 пересувних габаритно-вагових комплексів “Укравтодору” в працездатному стані знаходяться тільки 27. Станом на 1 вересня 2016 року комплекси працювали в Києві та 23 областях (крім Луганської, де єдиний робочий комплекс залишився на непідконтрольній території).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування