Учасників мітингу на підтримку Гонтаревої затримала поліція


Учасників мітингу на підтримку Гонтаревої затримала поліція

Співробітники національної поліції затримали близько 30 осіб, які прямували на акцію на підтримку голови НБУ Валерії Гонтаревої біля Генеральної прокуратури.

Група мітингувальників з плакатами на підтримку глави Нацбанку Валерії Гонтаревої йшла від Європейської площі до ГПУ, де має відбутися мітинг на захист Національного банку. Вони були зупинені і затримані поліцією, бо “розпивали спиртні напої в громадському місці”.

Мітингувальники пояснили, що направляються до Генеральної прокуратури на мітинг, а вживають алкоголь, “щоб не замерзнути”.

За словами організаторів мітингу, які також знаходяться в поліції, питання із затриманими активістами буде оперативно вирішено, і акція біля ГПУ, на якій учасники мітингу вимагатимуть покарати банкірів-аферистів і захистити Нацбанк і його керівника Валерію Гонтареву від тиску силовиків, все-таки відбудеться.

Очевидці стверджують, що затримані активісти дійсно мали зовнішні ознаки людей, що зловживають алкоголем, відмовлялися від спілкування зі ЗМІ і не могли самостійно пояснити значення своїх плакатів і мету своєї акції. Всі пояснення журналістам і поліції давала одна людина з групи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування