ЄБРР має намір виділити кредит 8,6 млн євро на будівництво вітряної електростанції


ЄБРР має намір виділити кредит 8,6 млн євро на будівництво вітряної електростанції

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) має намір виділити кредит в розмірі 8,6 млн євро для фінансування будівництва вітряної електростанції біля Старого Самбора (Львівська область).

Про це йдеться в повідомленні банку.

ЄБРР здійснює мобілізацію ресурсів для створення та експлуатації нової вітроелектростанції, розташованої поблизу міста Старий Самбір Львівської області.

Вітрова станція “Карпатська”, що має встановлену потужність в 20,7 МВт, буде експлуатувати 6 вітряних турбін, покращуючи енергопостачання регіону.

Пакет фінансування в сумі 23,1 млн євро, організований банком, включає в себе 8,6 млн євро від ЄБРР, 4 млн євро – від Фонду чистих технологій (CTF), кредит першої черги в розмірі 5,5 млн євро від Інвестиційного фонду для країн, що розвиваються (IFU), а також кредит першої черги в розмірі 5 млн євро від Екологічної фінансової корпорації Північної Європи (НЕФКО).

Підтримка проекту надається через Фонд кредитування стійкої енергетики України банку (USELF), мета якого – надання фінансування приватним місцевим підприємствам, готовим вкладати кошти в невеликі проекти використання відновлюваних джерел енергії в Україні.

Впровадження USELF підтримується за рахунок коштів технічного співробітництва, наданих Глобальним екологічним фондом (ГЕФ), Швецією та Японією.

ЄБРР узяв на себе зобов’язання з надання сукупної суми майже в 12 млрд євро для 369 проектів, реалізованих від початку його діяльності в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування