У ВР подадуть законопроект про нульове декларування


У ВР подадуть законопроект про нульове декларування

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики має намір найближчим часом зареєструвати в парламенті законопроект про нульове декларування.

Згідно з повідомленням прес-служби “Блоку Петра Порошенка”, про це заявила глава комітету Ніна Южаніна.

“Зараз ми адаптуємо проект закону під нові реалії, міняємо дати проведення нульового декларування і, найголовніше, намагаємося досягти мети – підвести риску під “сірими” доходами і дати можливість всім громадянам вийти з тіні”, – цитуються в повідомленні її слова.

На думку депутата, без нульового декларування не можна було вводити електронне декларування.

“Ми не досягли головної мети, а бюджет втратив мільйони гривень! Без проведення нульового декларування не можна було проводити е-декларування. Тепер більшість депутатів, які показали великі статки або залишки коштів, не намагатимуться пояснювати походження цих доходів”, – сказала Ніна Южаніна .

30 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Система електронного декларування почала працювати з 1 вересня 2016 року.

Державна фіскальна служба вважає першочерговим кроком впровадження в Україні плану дій Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) щодо протидії розмиванню бази і виведенню прибутку з-під оподаткування, проведення “нульового декларування”.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров виступив за введення “нульової декларації” вже в цьому році для всіх громадян України, чий дохід перевищує 1 млн грн. Він зазначив, що “нульове декларування” передбачає розкриття інформації про незаконно придбані активи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування