АМКУ вимагає від "Газпрому" вже 172 млрд грн


АМКУ вимагає від "Газпрому" вже 172 млрд грн

Антимонопольний комітет вимагає від компанії “Газпром” сумарно 172 млрд грн, включаючи штраф і пеню за несвоєчасну його сплату. Про це в ході розгляду позову до “Газпрому” в Господарському суді Києва повідомив представник АМКУ.

“За прострочення 140 днів нараховувалася пеня в розмірі 180,5 млрд грн. Разом з тим відповідно до ст. 56 Закону “Про захист економічної конкуренції”, розмір пені не може перевищувати розмір штрафу, тому Антимонопольним комітетом поданий позов про стягнення 85,966 млрд гривень штрафу і 85,966 млрд гривень пені”, – сказав він.

Нагадаємо, позов до Господарського суду Києва був поданий 5 жовтня.

22 січня Антимонопольний комітет оштрафував “Газпром” на 85,966 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему в 2009-2015 роках. Термін виконання рішення комітету закінчився 4 травня. “Газпром” платити відмовляється, але всі скарги російської компанії відхиляються судом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua