Заступник голови НБУ Смолій зберігав на рахунку в Дельта Банку 6 млн гривень


Заступник голови НБУ Смолій зберігав на рахунку в Дельта Банку 6 млн гривень

Заступник голови Національного банку Яків Смолій зберігав на рахунку в ліквідованому Дельта Банку 5,976 млн гривень.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У Смолія 5 банківських рахунків: в Укрексімбанку – 4,2 млн доларів, в УкрСиббанку – 788 тис. гривень, в “Райффайзен Банку Аваль” – 4,8 тис. доларів, в Дельта Банку – 5,976 млн гривень і Сбербанку – 3 тис. доларів.

У його дружини 2 рахунки в Укрексімбанку на 5,3 млн гривень і 47,7 тис. доларів і рахунок в “Райффайзен Банку Аваль” на 14,9 тис. євро.

У 2015 році Смолій заробив в НБУ 1,349 млн гривень, його дружина в ПАТ “Престиж Груп” – 478,9 тис. гривень.

Смолій володіє 4, співволодіє 3 і орендує 6 земельних ділянок (найбільша 47 тис. кв.м в Погребах Броварського району Київської області).

Також Смолій співволодіє 13 офісами, володіє 5 гаражами, 3 квартирами в Києві, 1 будинком і фізкультурно-оздоровчим комплексом в Погребах, а також апартаментами в Севастополі.

У Смолія є годинники Patek Philippe і Breguet, квадроцикл і гольфкар.

В автопарк Смолія входять: 4 легкових автомобіля – Toyota LC 2006року випуску, VW Multivan 2012 року, Mitsubishi 2002 року і Hyundai Tucson 2012 року, гідроцикл 2009 року, а його дружина володіє Mercedes ML350 2007 року випуску.

Заступник голови НБУ Смолій володіє облігаціями ТОВ “АС – МВК” (номінальна вартість 9,2 млн гривень), інвестиційними сертифікатами КУА “Еталон Ессет Менеджмент” (номінальна вартість 15,8 млн гривень).

Його дружина задекларувала інвестиційні сертифікати КУА “Еталон Ессет Менеджмент” (номінальна вартість 2,1 млн гривень), облігації “Новоодеського елеватора” (номінальна вартість 1,5 млн гривень).

Вона також володіє 10% акцій ТОВ “Хорошее озеро”, по 7% акцій ТОВ “Аваль-Транс” КУА “Еталон Ессет Менеджмент”, 6% “Новоодеського елеватора”, по 15% акцій ТОВ “Шелтер Інвестмент”, “МТР Менеджмент Україна” і “Константа Інвест”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua