Уряд виділив кошти на підготовку швачок, сантехніків і трактористів


Уряд виділив кошти на підготовку швачок, сантехніків і трактористів

Навчально-практичні центри по підготовці швачок, сантехніків і трактористів створять на базі професійно-технічних навчальних закладів. Для цього уряд виділив 50 млн грн.

“25 навчально-практичних центрів із професій “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”, “Швачка. Кравець. Закрійник” будуть створені на базі професійно-технічних навчальних закладів у різних регіонах країни. Створення навчально-практичних центрів – це інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів, що задовольнить потреби роботодавців у висококваліфікованих працівниках”, – заявив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Про це повідомляє сайт відомства.

На створення кожного із дев’яти навчально-практичних центрів із професії “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування” буде надано 630 тис. грн. Шість навчально-практичних центрів із цієї спеціальності вже створені за підтримки українсько-швейцарського проекту державно-приватного партнерства. Кожне із професійно-технічних училищ, при якому діятиме навчальний центр із професії “Швачка. Кравець. Закрійник”, отримає 330 тис. грн. На два центри із професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, що будуть функціонувати в Херсонській і Дніпропетровській областях, виділять 38 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua