Мінсоцполітики планує запустити накопичувальну пенсійну систему на початку 2017 року


Мінсоцполітики планує запустити накопичувальну пенсійну систему на початку 2017 року

Міністерство соціальної політики України планує впровадити накопичувальну систему загальнообов’язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій на початку 2017 року, повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час панельної дискусії про соціальну ситуацію в країні.

“Ми хочемо, щоб елементи накопичувальної системи стартували на початку 2017 року», – сказав Розенко.

Як повідомлялося раніше, на початку травня 2016 року віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що діюча в Україні система пенсійного забезпечення не може задовольнити в повному обсязі потреби пенсіонерів.

Тому уряд повідомив про плани запровадити в Україні накопичувальну пенсійну систему з 1 липня 2017 року, тоді як раніше планувалася дата 1 січня 2017 року.

5 травня поточного року в парламент був внесений законопроект №4608 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій» як заміни відповідного документа, запропонованого минулим урядом.

Як вказується в пояснювальній записці до законопроекту, з 1 липня 2017 року запроваджується сплата страхових внесків до другого (накопичувального) рівня пенсійної системи застрахованими особами, які до цієї дати не досягли пенсійного віку. Розмір страхового внеску в перший рік складе 2% і щорічно буде збільшуватися на один відсоток до досягнення в 2020 році 5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua