LinkedIn анонсував редизайн десктопної версії сайту


LinkedIn анонсував редизайн десктопної версії сайту

Соціальна мережа для професіоналів LinkedIn анонсувала масштабний редизайн десктопної версії сервісу, повідомляє searchengines.ru.

“Майбутній редизайн покликаний привести десктопну версію соцмережі у відповідність з мобільною. У компанії також сподіваються спонукати користувачів проводити більше часу на платформі”, – зазначає видання.

Одним з основних нововведень стане більш динамічна новинна стрічка, яка буде включати в себе більше публікацій від інфлюенсерів (агентів впливу – ред.), а також новини, що відбираються командою редакторів LinkedIn.

Крім того, в ній буде показуватися більше рекомендованих користувачів, з якими можна встановити контакт. Ще одним нововведенням стане поява чат-ботів, які полегшать користувачам організацію зустрічей і виконання інших завдань.

Крім того, соцмережа анонсувала запуск нового сайту LinkedIn Learning, який являє собою освітній портал, орієнтований як на окремих користувачів, так і на компанії. Навчальні курси здебільшого засновані на контенті порталу Lynda.com, який компанія придбала в минулому році.

На даний момент сайт доступний для власників преміум-акаунтів в соцмережі. Нагадаємо, LinkedIn збільшила збитки майже вдвічі в II кварталі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua