Київ отримає 40 тролейбусів «Богдан»


Київ отримає 40 тролейбусів «Богдан»

За результатами тендеру Київ отримає від «Автоскладального заводу № 1 «ПАТ «АК Богдан Моторс» (входить до корпорації «Богдан») 40 тролейбусів до кінця 2016 року, — повідомила прес-служба корпорації «Богдан».

Згідно з повідомленням, цінова пропозиція корпорації «Богдан» з тролейбусами Т701 на відкритому аукціоні ProZorro виявилася кращою серед конкурентів. Сума контракту складе 202 млн 340 тис. грн.

Богдан Т701 — 12-метровий міський низькопідлоговий тролейбус, вміщує 105 осіб (34 місця для сидіння). Тролейбус цієї моделі має статичний перетворювач виробництва Чехії, інтегральний гідропідсилювач керма, систему ABS, електродинамічну і пневматичну двоконтурну робочу гальмову систему, електрокалориферну систему опалення та кондиціонування салону (за вимогою замовника). Додатково Богдан Т701 може бути обладнаний кондиціонером салону водія та пасажирського салону, автономним ходом до 20 км, системою електронної оплати проїзду, GPS, відеосистемою, точкою доступу Wi-Fi та ін.

«Автоскладальний завод № 1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» — ключове підприємство в складі корпорації «Богдан», основним завданням якого є виробництво автобусів малого, середнього, великого та надвеликого класів і тролейбусів різних модифікацій. Виробничі потужності заводу до 2020 року планується збільшити з 2200 одиниць до 6000 одиниць випуску автобусів і тролейбусів на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua