В Instagram тепер можна збільшувати фото і відео


В Instagram тепер можна збільшувати фото і відео

Популярна соціальна мережа Instagram запустила нову функцію – можливість збільшувати фото і відео простим «щипком». Про це йдеться на офіційному сайті сервісу.

«Ви можете збільшувати фото і відео в своїй стрічці, в інших профілях і у вкладці Explore. За останні шість місяців ви побачили безліч цікавих змін в Instagram, починаючи з нового логотипу, більш тривалих відео і закінчуючи «Історіями» – новим способом ділитися чимось цікавим кожен день. І ми як і раніше прагнемо продовжувати робити Instagram кращим».

Instagram нарешті починає виступати як платформа для серйозних мобільних фотографів. У цьому плані масштабування дозволяє більш детально розглянути фотографії. Проте, Instagram досі не підтримує режим пейзажу для пейзажних знімків. І тепер, коли можна збільшити знімок, з’явилася необхідність у збільшенні та максимальній роздільній здатності фотографій – зрештою в сучасних смартфонах вже QHD роздільна здатність. Звісно, в Instagram більш зацікавлені в залученні аудиторії, ніж естетичною чи технічною стороною контенту, тому на перший план виходить реалізація таких нововведень, як «Історії».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua