Нафтопровід Одеса-Броди підготували для транзиту нафти з Азербайджану


Нафтопровід Одеса-Броди підготували для транзиту нафти з Азербайджану

Державна компанія-оператор нафтотранспортної інфраструктури ВАТ «Укртранснафта» заявляє про технологічну готовність нафтопроводу «Одеса-Броди», нафтоналивної естакади на станції «Броди» і нафтового терміналу в порту «Південний» для початку транзиту нафти через територію України з Азербайджану до країн Центральної Європи, наприклад, Чехії, Угорщини і Словаччини, – повідомили на підприємстві.

«Відповідна інфраструктура компанії технічно готова до організації транспортування азербайджанської нафти… Магістральний нафтопровід «Одеса-Броди» заповнений технологічною нафтою сорту Azeri Light (експортний сорт легкої нафти Азербайджану. – Ред.) і готовий забезпечити постачання нафти до станції «Броди», – відзначили у ВАТ.

Також в «Укртранснафті» відзначили, що залізнична естакада в «Бродах» перебуває в належному технологічному стані і готова для перевалки нафти з трубопроводу до залізничних цистерн або навпаки. «Наразі «Укртранснафта» перебуває в інтенсивному переговорному процесі з азербайджанською стороною та іншими зацікавленими сторонами щодо організації нових маршрутів транспортування азербайджанської нафти європейським споживачам через територію України», – поінформували в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua