Сбербанк Росії готує розміщення облігацій в юанях


Сбербанк Росії готує розміщення облігацій в юанях

Сбербанк Росії розглядає можливість розміщення в наступному році облігацій, номінованих в юанях

Про це повідомив старший віце-президент банку Ігор Буланцев.

На даному етапі банк веде переговори з низкою зацікавлених компаній. Пан Буланцев оцінює ймовірність такого розміщення як дуже високу. Подія теоретично може статися і восени, але, швидше за все, розміщення в юанях відбудеться все ж в 2017 році.

“Я думаю, що цієї осені не буде. Але в наступному році напевно буде. Ми, з одного боку, бачимо збільшення інтересу до фінансування в юанях, з іншого боку, це складний інструмент. Всьому свій час” – заявив він.

Складність інструментів полягає, по суті, тільки в тому, що їх ще не почали активно застосовувати, отже немає налагодженої процедури. Але, як сказав пан Буланцев, всьому свій час.

До речі, Сбербанк збирається не тільки розміщувати облігації в юанях в своїх цілях, але і планує зайнятися організацією таких розміщень для інших компаній. Мета цілком логічна, тим більше що найбільший російський банк активно розвиває співпрацю з китайськими колегами.

Варто відзначити, що Сбербанк може залучати кошти в юанях для кредитування корпоративних клієнтів, які ведуть активну торгову діяльність з Піднебесною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua