"Дніпропетровськгаз" розпочав тендерні закупівлі через систему ProZorro


"Дніпропетровськгаз" розпочав тендерні закупівлі через систему ProZorro

ПАТ “Дніпропетровськгаз” в серпні розпочало проведення тендерних закупівель через систему електронних закупівель ProZorro. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Ми не раз стикалися з непростим завданням пошуку сумлінного постачальника якісних товарів або послуг. І складність полягала в тому, щоб визначити, хто запропонує найвигідніші умови постачань, – розповідає фінансовий директор ПАТ “Дніпропетровськгаз” Ганна Улько. – Переваги роботи в системі ProZorro для нас як замовника у вирішенні цього питання цілком очевидні: ми отримаємо кращий вибір продукції і послуг за критерієм ціна-якість, а наші постачальники отримають прозорі правила гри і зможуть перемагати в чесній конкурентній боротьбі”.

Для проведення торгів в системі ProZorro ПАТ “Дніпропетровськгаз” обрало електронний торговельний майданчик Е-Тендер.

“Система ProZorro для нас нова, і спочатку необхідно її освоїти, щоб уникнути можливих збоїв або помилок. На першому етапі ми використаємо систему для придбання товарів зі стандартною специфікацією, – коментує в. о. начальника управління матеріально-технічного забезпечення Андрій Баранецький. – Наша компанія вже провела тендер із закупівлі паперу. Економія на одній такій операції становила 6%”.

У наступному тендері ПАТ “Дніпропетровськгаз” закупить витратні матеріали для оргтехніки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua