Порошенко відзначив успішний досвід реалізації інвестиційного потенціалу "Азовсталі"


Порошенко відзначив успішний досвід реалізації інвестиційного потенціалу "Азовсталі"

Президент України Петро Порошенко відвідав металургійний комбінат “Азовсталь” та ознайомився з роботою доменної печі №4, капітальний ремонт якої почався вже через тиждень після того, як бойовики покинули місто.

Як повідомила прес-служба президента України, П.Порошенко під час робочої поїздки в Маріуполь ознайомився з роботою доменної печі №4 і зазначив, що після капремонту піч стала більш ефективною і відповідає всім екологічним стандартам.

Президент відзначив успішний досвід реалізації інвестиційного потенціалу “Азовсталь”, підкресливши необхідність модернізації української промисловості.

“Вітчизняні та іноземні інвестори своєю гривнею, доларом та євро голосують за українське майбутнє”, – сказав він на зустрічі з трудовим колективом металургійного комбінату.

П.Порошенко нагадав, що підприємство “Азовсталь” зіткнулося з труднощами в роботі у зв’язку зы збройним конфліктом на Донбасі – зруйнована логістика, відсутність своєчасних поставок сировини.

За словами глави Української держави, інвестиції дозволять підвищити соціальні стандарти, в тому числі забезпечити нові робочі місця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua