Євросоюз не справляється з нинішніми кризами, - спікер Сейму Польщі


Євросоюз не справляється з нинішніми кризами, - спікер Сейму Польщі

Європейський союз не справляється з кризами, які ділять європейську солідарність.

Про це заявив спікер Сейму Польщі Марек Кухцинский.

Він також зазначив, що варто розширювати співпрацю з державами, які межують з країнами співтовариства, і підкреслив бажання Польщі розвивати територію східного і південного прикордоння НАТО і ЄС.

“Ми не хочемо будувати стіни, які знову ділитимуть Центрально-Східну Європу…ЄС, а також вся Європа, переживає найбільшу кризу з початку свого створення, в результаті якої швидко зростає міжнародна напруженість. ЄС не справляється з тим, що загрожує європейській солідарності”, – додав він.

Він зазначив, що в даний час відбувається кульмінація кількох криз: Єврозони – зростає заборгованість держав ЄС при сповільненні економічного зростання; безпеки – безпорадність ЄС щодо тероризму і військових конфліктів, таких як агресія Росії проти України; криза Шенгенської зони, спричинена напливом в Європу мільйонів іммігрантів, а також “брекзит” – структурна і функціональна криза ЄС.

За словами Кухцинського, треба разом замислитися над майбутнім ЄС і всієї Європи, зокрема над тим, як зробити сильнішими ЄС і Європу.

“Існує необхідність вироблення спільної позиції держав Центрально-Східної Європи в цьому питанні”, – вважає Кухцинський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua