Тарифи на стаціонарний зв'язок в Україні знову можуть зрости


Тарифи на стаціонарний зв'язок в Україні знову можуть зрости

ПАТ “Укртелеком” надав Національный комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) обґрунтування для підвищення тарифів на фіксований телефонний зв’язок. Про це повідомив директор з корпоративних комунікацій оператора Михайло Шуранов.

“Укртелеком” надав НКРЗІ розрахунки, які обґрунтовують необхідність незначного збільшення тарифів. Так, наприклад, для жителів міст підвищення складе близько 4%, що є необхідним”, – повідомив він.

Основним чинником підвищення тарифів в “Укртелекомі” називають збільшення собівартості послуг, а саме – збільшення ціни на енергоресурси, утримання об’єктів зв’язку і зростаючий загальний рівень інфляції.

При цьому в компанії вважають, що в сучасних ринкових умовах регулювання тарифів є неактуальним. Так, в “Укртелекомі” відзначають, що обслуговують не більше 10% всіх абонентів голосової телефонії в Україні і при цьому не можуть конкурувати ринковими методами.

“Наприклад, ми не можемо створити пакетний тариф, в якому телефонія буде безкоштовною, тобто 0 гривень, а ціна за інтерактивне телебачення та інтернет. Цей факт суперечить ринковый конкуренції і є архаїзмом”, – вважають в “Укртелекомі”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua