Кабмін виділив гроші на забезпечення військовослужбовців і працівників військових ліцеїв та гімназій


Кабмін виділив гроші на забезпечення військовослужбовців і працівників військових ліцеїв та гімназій

Кабмін виділив 1,26 млн гривень на забезпечення військовослужбовців та працівників 4 військових ліцеїв та гімназій.

Кабінет Міністрів виділив 1 265 800 гривень на забезпечення військовослужбовців та оплату праці працівників Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Військово-морського ліцею (Одеса), Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І.Г.Харитоненка державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус”.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки з посиланням на рішення уряду.

“31 серпня 2016 уряд підтримав пропозицію міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і збільшив грошове забезпечення оплати праці працівникам, вихователям, військовослужбовцям військових ліцеїв і загальноосвітніх закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою. Планується, що на ці цілі додатково виділено 1 265,8 тис. гривень”, – йдеться у ньому.

Згідно з повідомленням, прийняття цієї постанови дозволить підняти престиж військової підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах та військової служби в Збройних силах, а також посилить рівень соціального захисту військовослужбовців.

Як повідомлялося, в липні Кабмін створив Інститут Військово-морських сил Національного університету “Одеська морська академія” на базі відповідного факультету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua