ЄБРР може виділити Ощадбанку 50 млн євро


ЄБРР може виділити Ощадбанку 50 млн євро

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може надати державному Ощадбанку до EUR50 млн у рамках програми торгового фінансування (TFP), сприяючи комерціалізації банку і його підготовці до приватизації.

“Проект здійснюється в рамках більш широких зусиль, спрямованих на сприяння комерціалізації і підготовці Ощадбанку для подальшої приватизації в контексті програми реформування державних банків, яка розроблена і реалізується урядом України”, – зазначено в повідомленні ЄБРР у вівторок.

Згідно з ним, відповідний проект рада директорів банку планує розглянути 4 жовтня цього року.

Передбачається, що робота з Ощадбанком включатиме в себе кілька етапів фінансування і технічного співробітництва протягом періоду до п’яти років, починаючи з проекту TFP і пов’язаного з ним технічного співробітництва. Наступні етапи більш широкого співробітництва в рамках підготовки до приватизації пов’язані і обумовлені прогресом у вдосконаленні корпоративного управління; комерціалізацію операцій та операційною перебудовою (overhaul) Ощадбанку.

ЄБРР вказує, що останнім часом ринкова частка державних банків на українському ринку зростає і на кінець першого півріччя 2016 року перевищила 30%.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав 2-е місце (185,077 млрд грн) серед 108 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua