Селянам компенсують витрати на легалізацію домашньої худоби


Селянам компенсують витрати на легалізацію домашньої худоби

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування витрат на оплату послуг з ідентифікації і реєстрації тварин фізичним особам – власникам цих тварин. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Як зазначив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, реалізація роботи подібного механізму в свою чергу може істотно вплинути на якість сільськогосподарської продукції тваринного походження.

«Механізм повернення коштів за ідентифікацію тварин покликаний стимулювати фізичних осіб здійснювати процедуру постановки тварин зі своїх господарств на облік. Це в свою чергу створить передумови для забезпечення безпеки споживача від покупки неякісної сільськогосподарської продукції тваринного походження », – зазначив Кутовий.

При цьому він підкреслив, що відповідальне ставлення власників тварин до їх ідентифікації та сертифікації – це обов’язковий елемент конкурентоспроможності української продукції на зовнішніх ринках. «Затверджений Порядок зокрема спрямований на забезпечення конкурентоспроможності нашої тваринницької продукції на європейських і світових ринках», – додав глава Мінагрополітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua