Борис Кауфман хоче інвестувати в Platinum Bank 120 млн грн


Борис Кауфман хоче інвестувати в Platinum Bank 120 млн грн

Український бізнесмен Борис Кауфман заявляє про намір придбати контрольний пакет акцій ПАТ «Платинум Банк» в кількості 75% + 1 акція. 1 серпня 2016 року подано пакет документів до Національного банку України (НБУ) для отримання відповідного дозволу регулятора.

Про це повідомляє прес-служба Кауфмана.

При цьому він має намір взяти участь у підписці на нові акції та внести в статутний капітал Platinum Bank 120 мільйонів гривень.

«Я давно співпрацюю з Platinum Bank в різних напрямках бізнесу і завжди високо оцінював рівень менеджменту, культуру, цінності та філософію банку. Тому я готовий сконцентрувати контрольний пакет акцій і взяти участь у додатковій емісії банку в розмірі 120 млн грн», – прокоментував Борис Кауфман.

Нагадаємо, Platinum Bank належить до І групи банків згідно з рейтингом Національного банку України (понад 0,5% активів банківської системи). Регіональна мережа налічує 67 відділень і 1 006 пунктів продажу по всій території України.

З початку 2016 року акціонери спрямували в капітал Platinum Bank кошти в розмірі 176 млн грн. До кінця року планується поповнення капіталу ще на 500 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua