Порошенко затвердив ратифікацію Україною Паризької угоди з клімату


Порошенко затвердив ратифікацію Україною Паризької угоди з клімату

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про ратифікацію Паризької угоди”, ухвалений Верховною Радою 14 липня 2016 року.

Паризьку хартію Україна підписала 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку. Ця угода посилює реалізацію Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яку Україна підписала в 1997 році.

Угода буде реалізовуватися таким чином, щоб відобразити справедливість і принцип спільної, а не диференційованої відповідальності.

Згідно з текстом угоди, Україна не матиме жодних фінансових зобов’язань в рамках угоди, і, за аналогією з Кіотським протоколом, залучення фінансової допомоги, швидше за все, буде здійснюватися через механізми, які передбачають здійснення добровільного співробітництва заради підвищення амбітності дій щодо запобігання зміни клімату і адаптації до неї.

Угода також передбачає запровадження механізму, який буде сприяти скороченню викидів парникових газів.

“Ратифікація Паризької угоди засвідчить, що наша держава серйозно сприймає проблеми зміни клімату і готова діяти рішуче для її розв’язання… це буде сприяти формуванню позитивного міжнародного іміджу України… це дасть чіткий сигнал для співпраці міжнародних організацій та проектів технічної допомоги”, – сказав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, представляючи у Верховній Раді законопроект про ратифікацію Паризького протоколу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua