Американський виробник біоетанолу шукає майданчик під будівництво заводу в Україні


Американський виробник біоетанолу шукає майданчик під будівництво заводу в Україні

Представники компанії Marquis Energy відвідали Черкаську область з метою пошуку майданчика, який підійшов би для будівництва заводу.

У Черкаській області з’явиться потужне підприємство з виробництва біоетанолу. У розміщенні тут нових потужностей зацікавлена ​​американська компанія Marquis Energy. Про це йшлося на зустрічі голови Черкаської облдержадмінстрації з керівниками та партнерами американської компанії, повідомляє прес-служба ОДА.

Згідно з повідомленням, компанія Marquis Energy є найбільшим виробником біоетанолу в США. Переговори з нею в Черкаській ОДА почали кілька місяців тому.

“Для нас цей проект важливий, враховуючи, що на Черкащині збирають більше 2 млн тонн кукурудзи на рік. Тому ми зацікавлені в її переробці тут, з огляду на перспективу створення нових робочих місць, імпорт технологій. Запропонований інвесторами підхід дозволяє створити екологічно безпечне підприємство по переробці кукурудзи на біоетанол та інші суміжні продукти”, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Зазначається, що інвестори оглянули кілька потенційних майданчиків для будівництва підприємства, зокрема і в Черкасах. Зараз вони проводять детальні економічні розрахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua