Visa має намір створити універсальну платіжну систему


Visa має намір створити універсальну платіжну систему

Visa має намір створити універсальну платіжну систему на тлі зростаючої кількості підключених пристроїв для здійснення транзакцій, повідомляє Les Echos.

У спільному інтерв’ю для Les Echos виконавчий директор Visa Чарлі Шарф і виконавчий директор Visa Europe Ніколас Хасс анонсували стратегію і розповіли про проблеми, з якими стикається компанія в умовах стрімкого розвитку e-commerce і m-commerce.

Минулого місяця Visa завершила поглинання своєї дочірньої компанії Visa Europe з метою ефективнішого використання переваг буму мобільних платежів у Європі.

А зараз компанія взяла рішучий курс на просування універсальної платіжної системи. Її метою буде реалізація стратегії, орієнтованої на формування партнерств, які об’єднують мерчантів, споживачів і відповідні банки, пояснив Хасс.

Виконавчий директор Visa Europe також зазначив, що платіжна індустрія змушена «перейти із замкнутого простору в світ, де будь-який об’єкт може стати засобом платежу», що являє собою величезну проблему і є ще однією причиною об’єднання з Visa Inc.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua