Не утримувати безробіття: Гройсман наполягає на реформі системи працевлаштування в Україні


Не утримувати безробіття: Гройсман наполягає на реформі системи працевлаштування в Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на реформуванні системи працевлаштування в країні, ключовою метою якого стане створення робочих місць, а не підтримка безробітних.

Про це Гройсман сказав на засіданні уряду.

“По ринку праці є питання. Він не реформований. Він орієнтований на те, щоб фінансувати не створення робочих місць, а утримання безробіття. Це завдання віце-прем’єра (Павла Розенка. – Ред.) і міністра (соціальної політики Андрія Реви. – Ред.). Ми повинні змінити цю ситуацію. Треба інвестувати в створення робочих місць, а не компенсацію по безробіттю”, – сказав Гройсман.

Нагадаємо, рівень безробіття в Україні, розрахований за методологією Міжнародної організації праці (МОП) для осіб у віці від 15 до 70 років, в першому кварталі 2016 року зріс до 9,9%, або до 1,77 млн ​​осіб, порівняно з 9,1% за підсумками 2015 року. Середній розмір допомоги з безробіття варіюється від місяця до місяця. За підсумками 1 кварталу він становив близько 1500-1570 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua