Міненерговугілля створює нову компанію - оператора ГТС, - МЕРТ


Міненерговугілля створює нову компанію - оператора ГТС, - МЕРТ

Кабмін затвердив план реструктуризації НАК “Нафтогаз України”, який передбачає створення нового підприємства “Магістральні газопроводи України” у структурі Міненерговугілля для управління газотранспортною системою (ГТС) України.

“Реструктуризація передбачає виділення оператора ГТС із групи “Нафтогазу” і створення нового підприємства в сфері управління Міненерговугілля. Також план передбачає аналіз діяльності підземних сховищ газу (ПСГ) і, за результатами аналізу, виділення їх в окреме підприємство (“Підземні газосховища України”, також у структурі Міненерговугілля. – Ред.)”, – йдеться в повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України.

Як відзначають в МЕРТ, план відповідає вимогам Третього енергопакета ЄС.

На підприємствах “Магістральні газопроводи України” і “Підземні газосховища України” будуть створені незалежні наглядові ради і вибудовано структуру управління відповідно до закону “Про корпоративне управління”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua