S&P знизило рейтинг Євросоюзу через Brexit


S&P знизило рейтинг Євросоюзу через Brexit

Міжнародне рейтингове агентство S&P у четвер погіршило довгостроковий рейтинг Європейського Cоюзу в іноземній валюті з “AA+” до “AA” через підсумки британського референдуму. Аналогічні рейтингові дії були проведені відносно низки випусків боргових зобов’язань Євросоюзу. Водночас короткостроковий рейтинг підтверджено на рівні “A-1+”.

Прогноз рейтингу ЄС змінений з “негативного” на “стабільний”. “Після рішення британського електорату покинути ЄС в результаті консультативного референдуму 23 червня ми переглянули думку про єдність всередині ЄС, яке ми тепер вважаємо нейтральним, а не позитивним рейтинговим фактором”, – йдеться в повідомленні S&P.

Агентство звертає увагу на високий ступінь невизначеності прогнозів і довгострокового планування капіталу в ЄС. Зокрема, вихід Великобританії з ЄС (Brexit) неминуче вимагатиме нових складних переговорів щодо узгодження наступного семирічного бюджету Євросоюзу.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли у Великій Британії за результатами референдуму про збереження членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід із ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), а за збереження членства – 48,1% (16 141 241 громадян).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua