Visa подає в суд на Walmart


Visa подає в суд на Walmart

Розбіжності між компаніями досягли піку після того, як Visa подала в суд на Walmart за ігнорування процедури оплати на касі, для якої крім картки та ПІН-коду потрібен ще й підпис.

У клопотанні Visa стверджує, що Walmart таємно тестував процедуру здійснення платежів з дебетовими картами Visa без необхідності підтвердження підпису.

Visa стверджує, що дізналася про проблему лише після того, як один із власників картки поскаржився на те, що у нього виникли проблеми з оплатою у Walmart.

Раніше ЗМІ писали про те, що платіжна система Visa задорога для Канади. Від середини липня мережа гіпермаркетів Walmart у Канаді припинить приймати до оплати кредитки Visa. Причина відмови – у необґрунтовано високих операційних витратах. Поки невідомо, коли покупці знову зможуть розраховуватися картками цієї платіжної системи. Всі платіжні системи стягують з роздрібних торговців плату за прийом карт. Збори варіюються залежно від типу картки клієнта і розміру магазину.

Документи на веб-сайті канадського підрозділу Visa показують, що комісія на карткові розрахунки варіюється від 1,42% до 2,08% залежно від суми покупки. Щороку Walmart Canada сплачує більше $100 млн комісій за прийом до оплати банківських карт. Керівництво супермаркету націлене на зниження цих витрат. Тому змушене відмовитися від співпраці з Visa.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua