В Україні почав дорожчати цукор


В Україні почав дорожчати цукор

Український ринок цукру на цьому тижні продемонстрував зміцнення цін після тривалого падіння. Про це повідомляють аналітики “Агроперспективи”, пише “Сегодня”.

Так, оптово-відпускна ціна товару за тиждень зросла на 2,64% і перебувала, станом на 30 червня, в діапазоні 12 400-12 900 грн/т (залежно від якості й термінів оплати).

За словами експертів, головні драйвери ринку – підвищення продажу іноземним покупцям і зниження внутрішніх запасів.

Світовий ринок цукру на цьому тижні відновив висхідний ціновий тренд. Позитивно вплинули на ринок дані CFTC (Commodity Futures Trading Commission). Згідно з якими чисті довгі позиції на цукор-сирець виросли до рекордного рівня станом на 21 червня.

Ще зростанню цін на цукор за звітний період сприяло зміцнення бразильського реала за тиждень на 4,57%.

При цьому світовий ринок цукру на відміну від інших сегментів після новин про вихід Британії з ЄС не продемонстрував цінового падіння. Важливою причиною цього є той факт, що інвестори продовжують очікувати збереження висхідного цінового тренда на ринку цукру як результату глобального дефіциту. Тому, навіть після новин про Brexit фонди не скоротили своїх довгих позицій. Розуміють це і покупці, зберігаючи добру активність, підтримуючи зростання цін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua